VRTEC SONČEK, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI

FOLKLORA (posnetek 1): Otroci plešejo v otroških narodnih nošah. Predstavili so ljudske otroške igre, ki so se jih otroci nekoč igrali na kmečkih dvoriščih. Folkloristi so se predstavili na reviji folklornih skupin v Radencih.

PLESNI KROŽEK (posnetek 2): Plesni krožek se je predstavil na plesni prireditvi z naslovom Plesno popoldne, kjer so tudi odplesali ta ples. Otroci imajo na glavah zajčja ušesa in na hrbtih repke, ker so odplesali na pesem Zajček al se ne bojiš?, Ljudska pesem.

PEVSKI ZBOR (posnetek 3): Otroški pevski zbor se je predstavljal na več prireditvah v šoli in občini. Nastopali so tudi na območni reviji zborov v Gornji Radgoni. Zbor je izvedel tudi koncert z naslovom Poje naj mladost. Posneta pesem ima naslov Polžek, Ljudska pesem.